Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gminna Biblioteka Publiczna w Pokrzywnicy

Kolorowy pasek

XIII Gminny Konkurs Poetycko-Recytatorski

,,Rodzina -nadzieją przyszłości'' to tematyka tegorocznego XIII Gminnego Konkursu Poetycko-Recytatorskiego, który odbył się 21 maja br. w Publicznym Gimnazjum w Dzierżeninie.  Sophia Loren o rodzinie tak pięknie napisała, że ,,Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni i daje siłę''.

W dniu 6 maja komisja w składzie:   Stefan Żagiel, Hanna Gajewska i Elżbieta Lubelska,  po przeczytaniu prac nadesłanych na konkurs postanowiła:

w grupie autorów klas I-III przyznać:

- pierwszą nagrodę Kacprowi Włodarczykowi- uczniowi klasy III, PSP w Pokrzywnicy,

-drugą nagrodę Oliwii Zdunek - uczennicy klasy I, PSP w Pokrzywnicy,

-2 trzecie nagrody równorzędne, -uczennicy klasy I Kornelii Korytkowskiej i uczennicy klasy III Julii Malinowskiej z PSP w Pokrzywnicy.

w grupie autorów klas IV-VI przyznać:

-pierwszą nagrodę, Katarzynie Skowrońskiej - uczennicy klasy VI, PSP im. Ks. Jana Twardowskiego w Gzowie,

-drugą nagrodę, Gabrieli Galas - uczennicy klasy VI, PSP im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie,

-trzecią nagrodę, Julii Wasilewskiej- uczennicy klasyVI,  PSP im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie,

-wyróżnienie, Wiktorii Więckiej za wiersz ,,Króliczki'' - uczennicy klasy VI, PSP im. Witolda Machnowskiego w Nowym Niestępowie.

w grupie autorów gimnazjalistów przyznać:

-pierwszą nagrodę, Karolinie Gwiazdowskiej- uczennicy klasy II A, PG z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie,

-wyróżnienie, Małgorzacie Pieńkosz-uczennicy klasy II B, PG z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie.

w grupie autorów ponadgimnazjalnych przyznać nagrodę: 

-Klaudii Modzelewskiej.

 

Konkurs recytatorski oceniała komisja w składzie:  Bożena Potyraj, Grażyna Maria Dzierżanowska i Lech Chybowski.

W kategorii klas I-III przyznano:

-I miejsce Kamilowi Ausfeldowi,

-II miejsce Natalii Rychlińskiej,

-III miejsce Karolowi Milewskiemu,

wyróżniono Julię Ślesicką.

W kategorii klas IV-VI:

-I miejsce Julii Wasilewskiej,

-II miejsce Aleksandrze Kwaśnik,

-III miejsce Amelii Grążewskiej,

wyróżniono  Blankę Jaskulską

W kategorii gimnazjum:

-I miejsce Weronice Kisiel,

-II miejsce Klaudii Stalmach,

-III miejsce Mateuszowi Makowskiemu,

wyróżniono Karolinę Gwiazdowską.

 

 

 

Załączniki

IMG_0882 (3.4MB) Zapisz dokument  
IMG_0883 (3.5MB) Zapisz dokument  
IMG_0885 (3.3MB) Zapisz dokument  
IMG_0889 (3.4MB) Zapisz dokument  
IMG_0890 (3.6MB) Zapisz dokument  
IMG_0892 (3.2MB) Zapisz dokument  
IMG_0893 (3.4MB) Zapisz dokument  
IMG_0897 (3.4MB) Zapisz dokument  
IMG_0901 (3.4MB) Zapisz dokument  
IMG_0904 (3.4MB) Zapisz dokument  
IMG_0908 (3.5MB) Zapisz dokument  
IMG_0913 (3.3MB) Zapisz dokument  
IMG_0914 (3.6MB) Zapisz dokument  
IMG_0916 (3.6MB) Zapisz dokument  
IMG_0918 (3.6MB) Zapisz dokument  
IMG_0920 (3.5MB) Zapisz dokument  
IMG_0922 (3.2MB) Zapisz dokument  
IMG_0928 (3.5MB) Zapisz dokument  
IMG_0929 (3.1MB) Zapisz dokument  
IMG_0930 (3.2MB) Zapisz dokument  
IMG_0931 (3.5MB) Zapisz dokument  

Metadane

Źródło informacji:Gajewska Hanna
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Gajewska Hanna
Data wprowadzenia:2015-06-02 10:09:06
Opublikował:Gajewska Hanna
Data publikacji:2015-06-02 11:23:30
Ostatnia zmiana:2015-06-02 11:23:42
Ilość wyświetleń:563
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij