Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gminna Biblioteka Publiczna w Pokrzywnicy

Kolorowy pasek

IX Gminny Konkurs Poetycko-Recytatorski.

W dniu 18 maja br. w Dzierżeninie odbył się IX Gminny Konkurs Poetycko - Recytatorski pod hasłem  ,,I Ty możesz zostać  Feniksem słowa".
Komisja w składzie: Stefan Żagiel, Hanna Gajewska, Elżbieta Lubelska po przeczytaniu prac nadesłanych na konkurs poetycki postanowiła przyznać:  w I grupie autorów klas I-III,  pierwszą nagrodę Oliwii Domale za wiersz ,,Piękna przygoda'', drugą nagrodę Mateuszowi Bońkowskiemu za wiersz ,,Wiosna'', trzecią nagrodę Patrycji Justyniarskiej za wiersz ,,Wiosna''. W grupie autorów klas IV-VI przyznano pierwszą nagrodę Maciejowi Sosnowiczowi za wiersz ,,Pomagamy potrzebującym", drugą nagrodę Milenie Lewandowskiej , trzecią nagrodę Piotrowi Zarembie za wiersz ,, Lepszy świat". W grupie autorów gimnazjalistów przyznano pierwszą nagrodę Marcie Zarembie za wiersz ,,Przyjaźń'', drugą nagrodę Patrykowi Bobowskiemu za wiersz ,,Kącik wierszoklety", trzecią nagrodę Aleksandrze Pieńkosz za wiersz ,,Życiowe drogowskazy''. Wyróżniono Adama Zarembę. W grupie autorów szkół ponadgimnazjalnych, przyznano pierwszą nagrodę Aleksandrze Nalewajk za zestaw wierszy.  
Komisja w składzie: Grażyna Maria Dzierżanowska,  Aldona Nalewajk i Teresa Dytyniak po wysłuchaniu utworów konkursowych postanowiła przyznać następujące nagrody: 

W kategorii klas I-III:

    I miejsce Katarzyna Walczak z PSP Gzowo,
    II miejsce Julia Wasilewska z PSP  Niestępowo,
    III miejsce Julia Smolińska z PSP Pokrzywnica.
    Wyróżnoino Oliwię Węgłowską i Aleksandrę Kwaśnik.

W kategorii klas IV-VI :

   I miejsce Karolina Rybak z PSP Pobyłkowo, oraz Mateusz Gajowiecki z PSP Niestępowo,
   II miejsce Małgorzata Gronczewska z PSP Gzowo,
   III miejsce Natalia Chwetczuk z PSP Gzowo.
   Wyróżniono Natalię Przewłocką z PSP Niestępowo.

W kategorii klas gimnazjalnych:

   I miejsce Klaudia Modzelewska,
   II miejsce Karolina Prus,
   III miejsce Anita Czarnecka.
   Wyróżniono: Paulinę Byszewską, Małgorzatę Skowrońską.

Organizatorzy już zaprosili na X, jubileuszowy Gminny Konkurs Poetycko-Recytatorski.

 

 

Załączniki

P5150026 (152.8kB) Zapisz dokument  
P5150011 (142.5kB) Zapisz dokument  
P5150014 (134.4kB) Zapisz dokument  
P5150018 (144.8kB) Zapisz dokument  
P5150041 (154.1kB) Zapisz dokument  
P5150020 (146kB) Zapisz dokument  
P5150038 (153.1kB) Zapisz dokument  
P5150035 (153.2kB) Zapisz dokument  
P5150021 (142.1kB) Zapisz dokument  

Metadane

Źródło informacji:Gajewska Hanna
Data utworzenia:2011-06-13 12:17:18
Wprowadził do systemu:Gajewska Hanna
Data wprowadzenia:2011-06-13 12:17:56
Opublikował:Gajewska Hanna
Data publikacji:2011-06-15 10:41:06
Ostatnia zmiana:2015-04-30 09:46:10
Ilość wyświetleń:1929
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij